Pediküürihuvilisele, kes on oma mõtetes kevades ja plaanib peatselt broneerida hoolduse aega

Kevad pole enam kaugel. Nagu eelnevatel aastatel, on ka seekord vaja sul kriitilisem pilk oma jalgadele heita. Kannatavad sinu jalad pediküüriga veel kuu-kaks? Kevadeks ettevalmistusi teeme juba ka meie, jalaspetsialistid.

Rõõm on tõdeda, et jalahoolduse teema on saanud viimastel aastatel rohkem tähelepanu. Üheks märgiks on see, et 2019 aasta lõpul loodi MTÜ Eesti Jalaspetsialistide Selts. Käesoleval aastal toimus esimene suurem Eesti Jalaspetsialistide Seltsi aastakoosolek. Lühikese ajaga on kogunenud seltsi suur hulk spetsialiste. Koosolekul toodi esile probleeme ja näidati valmisolekut ühiselt aidata parandada jalahoolduse valdkonnas toimuvat.

Samuti jagati liikmetele seltsi kuuluvust tõendavad tunnistusi. Teadmiseks, et Sakus on nimetatud seltsi liikmeid juba kaks! Hea oli näha liikmete hulgas Saku Tervisekeskuses tegutsevat ravipediküüri spetsialisti Külli Männikut.

Lisaks tutvustas terviseameti peaspetsialist Olga Gurjanova meile jalahoolduskabinettidele kehtestatud nõudeid ning AS Chemi-Pharm tootejuht Ave Evart rääkis jalahooldusteenuse osutamisega seotud infektsioonde vältimisest AS Chemi-Pharm toodete abil.

Ja kui sinu broneeritud aeg on käes, võid istuda rahulikult mugavasse pediküüritooli, surfata oma nutiseadmes või lugeda ajakirja või lihtsalt puhata ja nautida protseduuri. Meie Salongikeses oleme värskelt läbi korranud kõik ohud ja meenutanud hügieeninõudied, selleks, et kaitsta Sind ja ennast võimalike infektsioonide eest.

Kõike paremat!

Märilin Joosing