Last Lift ehk ripsmete püsikoolutamine

Ripsmete keemiline koolutamine on kiire ja tõhus protseduur tagamaks kliendile kauapüsivad kaunilt kaardus ripsmed ja on hea alternatiiv ripsmepikendustele. Lash Lift on hooldus, mille käigus ripsmed koolutatakse keemiliselt silikoonide abil ja kliendi soovi korral värvitakse ka keemiliselt. Lash Lift’iga ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse õrnalt ja valutult selle peale.
Pärast püsikoolutamist tuleb hoiduda 24h ripsmete märjaks saamisest ja kuumast õhust (saun, fõõn). Esimesed 48h tuleb hoiduda ka ripsmete katsumisest, kuna koolutuse kuju võib sellel ajal veel muutuda. Samuti tuleb hoiduda ka seerumitest ja ripsmetuššist vähemalt 24h.
Lash Lift sobib ka tundlikele silmadega inimestele, kuna kemikaalidel puudub kokkupuude nahaga. Kõik vahendid on testitud ega põhjusta reeglina allergiat. Lash Lift ei kahjusta ka enda ripsmeid, kui tehnik peab kinni protseduurireeglitest ja mõjuaegadest.
Kui soovite Lash Lift’i teha ennem ripsmepikenduste paigaldamist, siis kahe protseduuri vahe peab olema vähemalt 48h. Soovituslikult on parem kui vaheks jääb 3 päeva.
Lash Lift`i ei soovitata rasedatele.
Tulemus püsib, olenevalt kodusest hooldusest 6-8 nädalat. (teenust tohib teha iga kaheksa nädala tagant)
Hooldus võtab aega umbes 60-90 min.